Çay kahve servisi ne zaman başlayacak

Zana hanımefendi, hani şu Meclis’te Kürtçe yemin etmeye kalkan isim;

Başbakan Erdoğan ile görüştü.

Hemen belirtelim, Başbakan Erdoğan muhalefetin terör örgütü ile görüşüyorlar iddialarına çok sert çıkmış ve hatta, ‘Şerefsiz’ sözcüğünü bile kullanmıştı.

Zana belki terörist değil ama, Başbakan ile görüştükten sonra başına ‘Sayın’ı’ da ekleyip; Öcalan’a ev hapsini Erdoğan’dan istediklerini söyledi.

Böylelikle terörist başı Öcalan’ın 40 bin kişinin kanını döktükten sonra özgürlüğe kavuşması gerektiğini Zana hanım Başbakan’dan istemiş oldu.

Ve ekledi:

‘Oslo görüşmeleri devam etmeli’

Bir tarafta başbakanın sözleri öbür tarafta Zana hanımefendi,

Kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

OLMAYACAK İŞ Mİ?

Terörist elebaşısı malum isim eğer serbest kalır da,  evci iznine çok böyyük mütteğimizin de isteği üzerine çıkartılır, 2023 Türkiye’si için yüzde altmış senaryosu uygulatılır ve hatta hatta muhtıra verecek bir komutan dahi ayarlayabilinirse, ‘Durmak yok yola devam’ dedirtecekse bu iş olur.

O zaman AK Partinin çoğu böyyük başları da malum zata çay kahve içmeye bile gider.

Hal hatır sorarlar

İNCE’NİN SÖZLERİ

Gündoğumu haber o soruyu CHP Grup Başkanvekili Yalova Milletvekili Muharrem İnce’ye sordu.

 

Soru;’Öcalan gerçekten İmralı’da mıydı?’

CHP Grupbaşkanvekili İnce, Öcalan’ın İmralı’da olup olmadığı sorusuna; sürecin Oslo görüşmeleri başladığını, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın açıklamalarıyla devam ettiği kaydederek, ‘Başbakan terör örgütü ile görüşüyorlar diyerek kendilerini itham edenler için şerefsizdir demişti, o sözü Kayseri Meydanında asılı duruyor, kim istiyorsa gidip alsın’ açıklamasında bulundu.

Bir tarafta daha 8 şehidin kanı kurumamışken, bir tarafta Suriye’nin şerefimizi ayaklar altına alan terbiyesizliği ortada iken, Zana hanımefedinin küstahlığı ve küstahça açıklamaları insanın ağırına gidiyor

Ey büyük Türk Milleti hala anlamıyormusunuz?

‘Diz çökün diyor; diz çökün’

0 kişi beğendi

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir